Race od Champions

Data: Zmiana terminu!
Zawody: Mini Max
Miejsce imprezy: ul. Różana 1, 07-230 Gaj
Liczba prób sportowych: 1 próba (2 km) jechana x6
Nawierzchnia utwardzona: beton
Pilot: Nie wymagany
UWAGA! Zmiana terminu imprezy! Szczegóły w komunikacie poniżej.

1 runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pucharu Auto Koło Centrum 2023


Wyjątkowe zawody sportowe dla Mistrzów i najlepszych zawodników sezonu 2022, jak i wszystkich chętnych, którzy pragną się z nimi zmierzyć oraz tych, którzy chcą spędzić czas w naszym towarzystwie, połączone z uroczystym rozdaniem nagród!


W Race of Champions przyznajemy 20% zniżki dla Kierowców, którzy są na podium w klasie oraz w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pucharu Auto Koło Centrum 2022. W imprezie może jednak wystartować każdy!

Po zakończeniu zawodów Race od Champions odbędzie się uroczyste wręczenie nagród Mistrzom 2022. W Mostowce, miejscu rozgrywania rywalizacji w sali nowo powstałego obiektu.

Dodatkowe podziały i klasyfikacje:

Klasyfikacja generalne
Klasy pojemnościowe 

Klasa Gość - zawodnicy z licencją, samochody bez podziału na pojemność silnika klasyfikowani będą tylko w swojej klasie. W klasie gość dopuszcza się start na oponach przeznaczonych do sportu.

Zapisy

Lista zgłoszeń

Regulamin

Komunikaty


Komunikat 3
W związku z nagłą moja sytuacją spowodowaną krwotokiem (do ciała szklistego oka lewego), po kilku godzinnych konsultacjach w Klinice okulistycznej zostałem wyłączony ze wszystkich działań związanych z trybem życia do dnia 20.02, gdzie nastąpi ostateczna decyzja, powrotu do rzeczywistości. W związku z powyższym zmuszeni jesteśmy do przełożenia daty zakończenia sezonu, połączonego z programem, na inny termin, za co przepraszam, licząc na wyrozumiałość.

Ze sportowym pozdrowieniem
Witold Prószyński - „tato”Komunikat 2

Race of Champions to 1 próba sportowa o długości 2 km, przejeżdżana 6-krotnie na czas! Trasa szybka i techniczna poprowadzona po idealnie równej nawierzchni betonowej.

Komunikat 1
Po oficjalnym zakończeniu Race of Champions i uroczystym rozdaniu nagród Mistrzom 2022, dla pragnących kontynuacji uroczystości w przyjacielskiej atmosferze, zapraszamy do Zajadu BIAS. Dla uczestników przygotowaliśmy specjalną promocję w wysokości 70 zł za hotel od osoby, ze śniadaniem, jak również pobyt w restauracji, która serwuje bardzo smaczne posiłki w przystępnej, cenie, cieszące się dużym uznaniem konsumentów (5 gwiazdek).