Partnerzy

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. Powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych również przez firmy zewnętrzne. Ptak Warsaw Expo tworzy 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 m2 oraz ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej.

Tedex jest renomowanym producentem i dystrybutorem olejów smarowych oraz płynów do chłodnic samochodowych. Przedmiotem działalności firmy jest również dystrybucja smarów, płynów do spryskiwaczy i hamulcowych produkowanych przez uznanych na rynku wytwórców. Własny, przyjazny środowisku naturalnemu zakład blendingowy o zdolności produkcyjnej przekraczającej 30.000 ton rocznie zlokalizowany jest w Lasach Spalskich k/Tomaszowa Mazowieckiego. Działalność prowadzą od 1990 roku.

PIONIER firma, która od ponad 80 lat zaopatruje warszawiaków w pieczątki. Współpracuje z ministerstwami, urzędami, bankami i firmami prywatnymi. Dzięki zastosowaniu technologii laserowej są w stanie wykonać nawet kilkaset stempli w ciągu 48 godzin. Standardowe zamówienia realizują w ciągu doby. Wykonanie stempla w terminie ekspresowym nie przekracza godziny.

lasermax.pl od blisko 15 lat zajmują się produkcją, montażem oraz sprzedażą pucharów sportowych, trofeów sportowych i medali sportowych na terenie Polski a w szczególności Mazowsza i Warszawy. Dzięki nowym dostawcom są w stanie zaproponować bardzo konkurencyjną ofertę dla hurtowników, pośredników i odbiorców końcowych. Oddzielnym nowo tworzonym obszarem naszej działalności jest rynek hurtowy trofeów sportowych, komponentów plastikowych i metalowych czy medali. Magazyn wysokiego składowania jest pełen półproduktów jak i produktów gotowych co pozwala na szybką reakcję i realizację złożonych zleceń wraz z usługą grawerowania.

PORR Polska Construction S.A. jest czołową spółką na rynku generalnego wykonawstwa w Polsce. Od czerwca 2011 siedziba spółki PORR Polska Construction S.A. mieści się przy ul. Poleczki 35. Poleczki Business Park jest jednym z największych kompleksów biurowych w Polsce. Cały kompleks składa się z dwunastu budynków o funkcji biurowej, budynku hotelowo-biurowego (z lokalami usługowymi i gastronomicznymi) oraz kilkukondygnacyjnego parkingu oraz elementów zagospodarowania terenu i infrastruktury technicznej.

Pol-Bot Kruszywa rozpoczęła działalność 10 maja 1993 r. Początkowo zajmowała się głównie eksploatacją, frakcjonowaniem, handlem i transportem złóż piasku z rzeki Wisły w rejonie Łomianek Dolnych. Uzyskano wtedy wszelkie niezbędne zezwolenia i uprawnienia, zatrudniono wykwalifikowany personel, wynajęto i zaadoptowano na potrzeby przedsiębiorstwa pomieszczenia biurowe, wybudowano place manewrowe, przystosowano drogi gminne do transportu ciężkiego.

TVP Warszawa – ośrodek regionalny TVP i najstarsza polska stacja telewizyjna, utworzona 25 października 1952 jako kanał lokalny, która regularną emisję programu rozpoczęła 23 stycznia 1953

Copiers Service – kompleksowa obsługa w zakresie drukowania dokumentów. Dzierżawa kopiarek, dzierżawa drukarek – wynajem kserokopiarek i drukarek Posiadają wieloletnie doświadczenie. Dają się poznać klientom jako godni zaufania i rzetelni partnerzy. Dysponują nie tylko najnowocześniejszym sprzętem, ale także wysoko wykwalifikowanym personelem, gotowym zrealizować wszelkie zlecenia.

Polskie Radio Jedynka to ogólnopolska, całodobowa stacja radiowa działająca od 18 kwietnia 1926 roku, należąca do grupy Polskiego Radia.

Polskie Koleje Państwowe S.A. – jednoosobowa spółka Skarbu Państwa powstała w wyniku komercjalizacji przedsiębiorstwa państwowego Polskie Koleje Państwowe.

Qba Żołędowski – grafik i fotograf. Oprawa fotograficzna i medialna motorsportu.