Archiwum

2016

P O D S U M O W A N I E

Sezonu w PZM OKRĘGU ŁÓDZKIEGO w Sportach Motorowych, które tradycyjnie odbyło się  w grudniu, uroczystym zakończeniem w Centrum Szkoleniowo – Konferencyjnym Uniwersytetu  Łódzkiego .

W bieżącym roku Auto Koło Centrum przy Automobilklubie Łódzkim, jak co roku mogło poszczyć się znakomitymi wynikami Członków naszego Koła w Osobach :

                                           MAGDALENA TOKARSKA,

                               która wraz z Arturem Rowińskim zdobyli  tytuł

MISTRZA HISTORYCZNEGO  PUCHARU  POSKI 2016 w KLASIE  K5

                                         samochodem Audi Quattro,

                                          TADEUSZ WIŚNIEWSKI

                    1-WSZY  VICE  MISTRZ  EUROPY BAJA UTV. 

otrzymali z rąk Prezesa PZM Mirosława Nicowskiego, okazałe puchary z podziękowaniem za odniesione znakomite wyniki sportowe

W trakcie uroczystości otrzymaliśmy wspaniała wiadomość – oficjalne potwierdzenie, że nasz Kolega klubowy

                                        KAMIL WIŚNIEWSKI

 dotychczasowy  zdobywca  Pucharu Świata Baja kat. Quad  oraz Mistrz Europy Baja Quad w klasyfikacji generalnej i Mistrz Europy Baja Q2 ,

wystartuje quadem w dniach  02 – 14. 01. 2017  w prestiżowym, najtrudniejszym  rajdzie świata :

                                           RAJDZIE DAKAR.

Na podkreślenie zasługuje fakt, docenienia dotychczasowych sukcesów Kamila, przez  zaproszenie go do Dakarowego  Teamu,  przez Rafała Sonika , utytułowanego, jednego z Wielkich weteranów Rajdu Dakar.

Trzymamy kciuki za test wytrwałości i wyniki naszego Zawodnika .

Komunikat 22 grudnia 2016r. / godzina 12:17
Prowizoryczna klasyfikacja generalna sezonu 2016 została opublikowana na http://ak-centrum.pl w zakładce RSMAKC.
Ewentualne błędy bądź zapytania proszę kierować na adres mailowy biuro@ak-centrum.pl bądź na PW Facebook.
Klasyfikacja oficjalna zastanie opublikowana 31 grudnia 2016r., więc ww. zgłoszenia muszą zostać przesłane najpóźniej 30 grudnia br.

Zgodnie z wcześniejszą informację, stoisko z wystawą aut zwycięzców PTAK Rally Sprint już gotowe.
Najłatwiej znaleźć nas wchodząc przez wejście 11D i kerując się w stronę kas biletowych. Jesteśmy pomiędzy rejestracją zaproszeń a restauracją.
Jeszcze raz, serdecznie zapraszamy.

W imieniu własnym oraz Ptak Warsaw Expo, serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, kibiców i sympatyków rajdów organizowanych przez Auto Koło Centrum ( AK Centrum ), w dniach 18 – 20.11.2016r w godz: 10.00 – 18.00 do odwiedzenia naszego stoiska wystawienniczego na Warsaw Moto Show 2016 w hali D, wejście 11D, w którym obejrzeć będzie można samochody rajdowe:
• Zwycitość na publiczność”.
Tegoroczny rajd odbędzie się tradycyjnie w cyklu dwudniowym, w zaplanowanym i zatwierdzonym kalendarzu PZM jako KJS przyznający punkty do licencji sportowej. Wypracowana formuła przebiegu rajdu, a w szczególności widowiskowa super próba o Puchar burmistrza Wyszkowa oraz Grand Prix o Puchar Prezesa Auto Koło Centrum rozgrywana w centralnym punkcie miasta, na bardzo atrakcyjnej trasie, co roku gromadzi olbrzymią rzeszę kibiców i fanów motoryzacji, media oraz wiodące firmy, w tym motoryzacyjne prezentujące zgromadzonej publiczności swoje najnowsze osiągnięcia.