Auto Koło Centrum

U „MAG4EWER TO WSZYSTKO ZNAJDZIESZ.” PIĘKNE PAZNOKCIE, RELAKS NA RAJDZIE
DRODZY KIEROWCY ZAPROŚCIE NA RAJD WASZE PARTNERKI. W CZASIE GDY WY BĘDZIECIE ZAJĘCI RYWALIZACJĄ SPORTOWĄ ONE BĘDĄ MOGŁY ZADBAĆ O PIĘKNE DŁONIE W MOBILNYM STUDIO MAG4EWER NA TERENIE NIEDZIELNEJ „SUPER PRÓBY”.
MAG4EWER UFUNDOWAŁO 2 VOUCHERY. JEDEN NA MASAŻ DLA KIEROWCY LUB PILOTA PO TRUDACH RAJDU I DRUGI DLA PARTNERKI NA PIĘKNE PAZNOKCIE.
NAGRODA BĘDZIE UZNANIOWA NIEZALEŻNA OD WYNIKÓW RAJDU (FAIR PLAY, NAJBARDZIEJ WIDOWISKOWY PRZEJAZD ITP)


NASZ KOLEGA KLUBOWY FUNDUJE OKAZAŁY PUCHAR DLA ZAŁOGI KTÓRA MA NA KONCIE NAJWIĘCEJ STARTÓW W NASZYCH IMPREZACH – RAJDACH.


TWORZYMY PO RAZ PIERWSZY KLASĘ WETERAN – DLA NASZYCH UCZESTNIKÓW, KTÓRZY STARTOWALI W LATACH 2000 – 2015 .
• DLA ZWYCIĘZCÓW TRZY PUCHARY + SPECJALNE NAGRODY NA WZMOCNIENIE.


FIRMA TRASH POINT UFUNDOWAŁA :
• 3 BONY NA WYMIANĘ KOMPLETU OPON Z WYWAŻENIEM
• W KLASIE RWD – PUCHARY DLA TRZECH NAJLEPSZYCH ZAŁÓG


ZWYCIĘSKIEJ ZAŁODZE W KLASYFIKACJI GENERALNEJ RAJDU, ZAPEWNIAMY WYSTAWIENNICTWO SAMOCHODU w HALI WYSTAWOWEJ MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW MOTORYZACYJNYCH WARSAW MOTOR SHOW 2018 W PTAK WARSAW EXPO – jedną z największych tego typu imprez motoryzacyjnych w europie środkowej , w dn. 15-18 LISTOPADA br.Mamy niezmiernie miłą wiadomość. Specjalna oferta dla uczestników XXI RALLY WYSZKÓW Pod patronatem BURMISTRZA, Nasz wieloletni Partner – Hotel BIAS, z uwagi na dwudniowy charakter imprezy, ustalił promocyjną kwotę noclegu na 50.00 zł za Osobę. w pokojach dwuosobowych z łazienka, kabiną prysznicową i pysznym śniadaniem PROMOCJA POWYŻSZA OBOWIĄZUJE DO PONIEDZIAŁKU 24.09.br, do godz. 20:00. Brak zgłoszenia, będzie jednoznaczny z rezygnacją z ulgi i brakiem zapewnienia noclegu, z uwagi na obłożenie hotelu.


Wspaniałą wiadomość dla uczestników Rally Wyszków!
Pierwsze 15 załóg, które wyślą zgłoszenie i dokonają opłaty wpisowego otrzyma wyjątkowy prezent w postaci podwójnego zaproszenia na międzynarodowe targi motoryzacyjne Warsaw Motor Show edycja 2018, które odbędą się w dniach 15-18 listopada w Nadarzynie.


Strona  |  Harmonogram  |  Zapisz się  |  Regulamin | Trasa

W imieniu własnym i współorganizatorów URZEDU MIASTA I GMINY PIASECZNO, URZĘDU GMINY RZĄŚNIK, STAROSTWA WYSZKOWSKIEGO, STOWARZYSZENIA „KLUB SOS PZMOT”, FIRMY TEDEX SA. SPONSORÓW. Serdecznie zapraszamy naszych dotychczasowych jak i nowych Uczestników, do udziału w imprezie, która od 21 lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, o czym świadczy wpisanie jej w coroczny kalendarz imprez zaplanowanych przez Urząd Miasta i Gminy Wyszków. Dzięki dotychczasowej wieloletniej współpracy, Władz Miasta, Powiatu i Gmin jest możliwe jej rozgrywanie w takim wymiarze. W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy, pilota z ukończonym 17 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i zalecanym NW, dwa kaski oraz, oczywiście żyłkę sportową. Oprócz rywalizacji sportowej, przyjemnego spędzenia czasu, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej.

rallywyszkow.ak-centrum.pl


Z uwagi na nieprzewidziane zdarzenia losowe najbliższa runda RSMAKC Rally Warsaw, przypadająca na dzień 1 lipca zostaje przeniesiona na jeszcze nieznany termin. Za zaistniałą sytuacje oraz późną informację serdecznie przepraszamy. W osobnym komunikacie poinformujemy o terminie na który impreza została przeniesiona.


Za nami 13 edycja Rally Piaseczno i jak się okazało nie pechowa, ale jeszcze bardziej wydoroślała , z nowymi pomysłami, które dodały jej splendoru.

Po raz pierwszy oprócz tradycyjnego zaangażowania:

Miasta i Gminy Piaseczno, na czele z Burmistrzem Zdzisławem Lisem

Gminy Lesznowola, na czele z Wójt  Marią Jolantą  Bartycką – Wąsik

włączyło się Starostwo Piaseczyńskie na czele ze Starostą Wojciechem Ołdakowskim

Tradycyjnie wspierały nas:

  • Stowarzyszenie SOS PZMot, PZM O/Łódzki
  • Niezawodne Firmy: Tedex SA, Rowinski – Wajdemajer, PWiK – Piaseczno, Pionier, Copiers, Lasermax,

T.Żydak, Z.Stanek, Dustal – Autokasacja, czy nowe z mocnym wejściem: Mac flex , i Trash Point

Jak zawsze niezawodną pomoc okazała Komenda Powiatowa Policji – WRD , która nadzorowała Paradę – przejazd  kolumny samochodów, Uczestników Rajdu, po ulicach Piaseczna, zakończoną złożeniem wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniającą marsz, Józefa Piłsudskiego, jak również  sprawne przeprowadziła konkursów ze znajomości przepisów ruchu drogowego dla młodzieży z nagrodami, ufundowanymi przez Gminę Lesznowola i Tedex SA, w ramach akcji :Bezpieczne wakacje.

Tradycyjnie Powiatowa i Ochotnicza Strażą Pożarna, przeprowadziły brawurową akcję ratunkową w symulowanym wypadku drogowym.

Na pokreślenie zasługuje rozegrana po raz pierwszy „SUPER PRÓBA”- VIP, dla zaproszonych GOŚCI. Do rywalizacji przystąpili : Pani Hanna Kułakowska – Michalak. Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, Pani Anna Kostyrka, Przewodnicząca Komisji Statutowej Rady Miejskiej w Piasecznie oraz Pan Wojciech Ołdakowski ,Starosta Piaseczyński. , którzy dzielnie rywalizowali na trasie, najnowszym samochodem AUDI A3, użyczonym przez Firmę Rowinski – Wajdemajer. Ostateczne Zwycięstwo odniosła Pani. Anna Kostyrka, która o ułamki sekund pokonała Panią Hannę Kułakowska – Michalak   oraz Pana Wojciecha Ołdakowskiego, Starostę Piaseczyńskiego.

Tegoroczną edycję Imprezy cechowała wyjątkowa koleżeńska atmosfera, zarówno w rywalizacji sportowej, jak i w imprezach towarzyszących.

Po zaciętej rywalizacji Zwycięzcami Rajdu KJS w klasyfikacji generalnej została utytułowana Załoga Sebastian Dziadosz z Marcinem Dziadosz jadąca Hondą Civic, którzy odnieśli też Zwyciestwo w:

Super Próbie o Puchar Wójta Gminy Lesznowola

Super Próbie o Puchar Starosty Piaseczyńskiego

Super Próbie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

Super Próbie o Puchar Prezesa Auto Koło Centrum

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajęli: Mateusz Cierepski z Damianem Cierepskim jadący Hondą Civic.

a trzecie Sebastian Piechociński z Lechem Kwapiszewskim  jadący Renault Clio

Po długiej przerwie dzięki zaangażowaniu naszego Kolegi  klubowego Pawła Kołodzieja, przywróciliśmy rywalizację w klasie RWD, jak również pozyskanie nowych Sponsorów, dzięki którym stało się możliwe nagrodzić Zwycięzców nie tylko pucharami, ale również nagrodami rzeczowymi, w postaci kuponów paliwowych, co jest ewenementem  w obecnej sytuacji sportu amatorskiego.

Zwycięzcami klasyfikacji RWD została Załoga w składzie Karol Kołodziej, Stanisław Kosiński jadąca BMW .

Przebieg imprezy potwierdził zasadę, że przy wspólnym zaangażowaniu WSZYSTKICH, którzy zadeklarowali współpracę tegoroczna edycja okazała się doskonałym  propagatorem imprez, które oprócz rywalizacji sportowej poprzez imprezy towarzyszące służące podnoszeniu bezpieczeństwa na naszych drogach, przyczyniło się do jej spektakularnego sukcesu, za co jeszcze raz WSZYSTKIM dziękuje.

Prezes AK Centrum   Witold Prószyński


Strona  |  Harmonogram  |  Wyniki  |  Regulamin | Trasa

Tradycyjnie, coroczna impreza  z okazji w ramach kultowej imprezy miejskiej: „ PIKNIKU RODZINNEGO”. W imieniu własnym i współorganizatorów URZEDU MIASTA I GMINY PIASECZNO,   URZĘDU GMINY LESZNOWOLA,  STOWARZYSZENIA  „KLUB SOS PZMOT”,      FIRMY TEDEX  SA.   SPONSORÓW zapraszamy serdecznie wszystkich   miłośników  sportu samochodowego,  pragnących spędzić weekend w sympatycznej sportowej atmosferze, do udziału w ogólnodostępnej imprezie samochodowej    02 – 03 czerwca 2018r. Nagrody: od firmy MACFLEX : 5 paliwowych kart paliwowych do realizacji na stacjach paliwowych ORLEN o łącznej wartości 1000,00 zł dla zwycięzców sklasyfikowanych w poszczególnych klasach , od firmy TRASH POINT: 3 puchary dla zwycięzców w klasie RWD. W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy , pilota z ukończonym 18 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i  zalecanym NW, dwa kaski ( mogą być typu motocyklowego ) oraz, oczywiście żyłkę sportową . Oprócz rywalizacji sportowej, przyjemnego spędzenia czasu, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej.

rallypiaseczno.ak-centrum.plStrona  |  Komunikaty  |  Wyniki  |  Regulamin | Trasa

Przed nami nowy cykl imprez popularnych Pod nazwą, MINI MAX, czyli minimum kilometrów, malsimum prób, którą wymyślił już w latach 80-tych, nasz kolega Andrzej Wyrożemski. MINI MAXy będą wliczane do Rund RSMAKC, w klasyfikacji rocznej. Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji, cyklu tych imprez. Faktem jest, że planowaliśmy rozpocząć od tak lubianych szutrów, ale z przyczyn od nas niezależnych, tereny przewidziane są w tej chwili zamknięte z uwagi na olbrzymie nagromadzone hałdy piasku, który będzie sukcesywnie wywożony po okresie zimowym. Następna edycja będzie na pewno rozegrana właśnie na tych nawierzchniach. Zapraszamy więc teraz do udziału w imprezie, która rozegrana zostanie na kultowej ulicy Ordona, która związana od lat jest z rajdami. Zapraszamy więc do udziału w niedziele 22 kwietnia br, na godz 09.00, na ulicy Ordona , gdzie odbędzie się zarówno start do imprezy, jak i rozegranych zostanie w sumie 8,( lub 10 prób ), w dwóch lokalizacjach.

minimax.ak-centrum.pl
Strona  |  Harmonogram  |  Wyniki  |  Regulamin | Trasa

Tradycyjnie rajd rozegrany zostanie w obrębie Nowego Dworu Mazowieckiego ,i Czerwińska n/d Wisłą, z dziewięcioma próbami. Oprócz sprawdzonych prób, szykujemy dodatkową atrakcję, które natychmiast ogłosimy zakończeniu toczących się rozmów. Wszystkie próby będą typu „OS”, na nawierzchniach utwardzonych tj: asfalt, beton, bruk, płyty betonowe rozgrywanych na wyłączonych z ruchu wewnętrznych odcinkach ulic, czy też placów. Start do „rajdu” nastąpi tradycyjnie z parkingu przed Urzędem Miasta Nowy Dwór Mazowiecki. Przy okazji imprezy warto zaprosić Przyjaciół, którzy oprócz oglądania i kibicowania Waszej rywalizacji sportowej będą mieli możliwość poznania nowych bardzo atrakcyjnych miejsc do wypoczynku w okresie letnim w kompleksie leśnym nad wodą, czy jak w przypadku,   Modlina, Czerska n/d Wisłą, , poznania ciekawej historii Mazowsza.. Mając na uwadze zbliżający się sezon rajdowy , z myślą o naszych Zawodnikach jak z innych Klubów, olbrzymim staraniem tak opracowaliśmy trasę, która spełniać będzie doskonałe warunki treningowe. Zapraszamy  więc serdecznie Zawodowców do udziału w klasie „GOŚĆ”. Kierujemy również zaproszenie do utytułowanych „Zawodników do udziału w klasie  „LEGEND”., którzy w ostatnim okresie uwidaczniają się na forach i nie tylko. Pokażcie się w końcu Młodzieży i Kibicom na naszej rajdowej trasie Warunkiem uczestnictwa w „rajdzie” jest posiadanie ważnego prawa jazdy, samochodu z ważnym przeglądem technicznym, aktualnym ubezpieczeniem OC i NNW , Pilota, który ukończył 18 lat, 2 kasków, oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze . Dla Zwycięzców puchary. Przewidujemy również nagrody rzeczowe.

rallymazowsze.ak-centrum.pl