Auto Koło CentrumStrona  |  Harmonogram  |  Zapis się  |  Regulamin | Trasa

PODSUMOWANIE  „XI RALLY MAZOWSZE  2019”
Za nami pierwsza tegoroczna odsłona imprez – ogólnodostępnych, amatorskich rajdów samochodowych tp. KJS, umożliwiających uzyskanie pkt, do licencji rajdowej RN. :„ XI  RALLY MAZOWSZE” PATRONAT BURMISTRZA  NOWEGO  DWORU MAZOWIECKIEGO  I runda Rajdowych Samochodowe Mistrzostwa Auto Koło Centrum I runda Puchar Klubu SOS PZMot  Rozgrywana o Puchar: Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego, Wójta Gminy Czerwińska nad Wisłą, Prezesa Auto Koło Centrum.
Jak przystało na jedenastą edycję rajdu, naszą wieloletnią współpracę zarówno z Władzami Nowego Dworu Mazowieckiego i Czerwińska nad Wisła, zaowocowało również w tym roku objęciem Patronatu, przez Pana Jacka Kowalskiego, Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego, wsparciem Pana Marcina Gortata, Wójta Czerwińska nad Wisła, jak i Stowarzyszenia SOS PZM, które docenia rolę organizowanych naszych imprez, w propagowaniu bezpieczeństwa na drogach, poprzez organizowanie rywalizacji w bezpiecznych warunkach, przy współpracy Władz samorządowych, Sponsorów, czy też pozytywnie jak my, zakręconych naszych Sympatyków. W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować UCZESTNIKOM rajdu, którzy dali przykład sportowej rywalizacji, w wyjątkowej KOLEŻENSKIEJ atmosferze. Dziękuje Sędziom, którzy oprócz wkładu pracy, okazywali wiele życzliwości i pomocy. Dziękuje za spontaniczną wspólna akcję zorganizowania dodatkowej „Super Próby” o mój puchar, która okazała się strzałem, w 10, ponieważ dala możliwość wszystkim Uczestnikom, oprócz rywalizacji sportowej, możliwość porównania stylów jazdy wszystkich Zawodników, na świetnej, technicznej trasie, dającej nie tylko ucztę rywalizacji, ale i satysfakcje z samej widowiskowej, bardzo szybkiej, technicznej, zarazem bezpiecznej trasy. W tak ważnym dla mnie roku, jest to olbrzymia satysfakcja, która dodaje mi sił do kontynuacji organizowania i tworzenia dla WAS, przy wsparciu mnie bliskich OSÓB rajdów – imprez, które oprócz rywalizacji sportowej tworzą zgraną KOLEŻEŃSKA GRUPĘ, potrafiącą niejednokrotnie kierować zarówno swoje uwagi, jak wspierać i doceniać nasz wysiłek dla wspólnego dobra i osiągania wspólnego zadowolenia, za co jeszcze raz WAM wszystkim serdecznie dziękuje. Gratuluje jeszcze raz zarówno Zwycięzcom, jak i pokonanym w rywalizacji, za wspólnie spędzony czas Do zobaczenia na naszej następnej imprezie w maju, również tp. KJS; „ XIV RALLY Piaseczno 2019”.

Witold Prószyński, Prezes  AK Centrum


Przed nami pierwsza odsłona imprez w sezonie 2019 – samochodowych rajdów amatorskich, organizowanych przez nas. W ramach rajdu rozgrywane będą dwie „SUPER PROBY” o PUCHAR: BURMISTRZA NOWEGO DWORU MAOWIECKIEGO, WÓJTA CZERWIŃSKA n/d WISŁĄ Mamy świetna wiadomość odnośnie przebiegu i lokalizacji prób. Tradycyjnie pierwsza próba rozgrywana będzie, jako: „SUPER PRÓBA”, Puchar Burmistrza, na terenie targowiska miejskiego, na zmodernizowanej nawierzchni asfaltowej, co zdecydowanie wpłynie na poprawę rywalizacji w bezpiecznych warunkach, bez obawy o zawieszenie samochodów. Wiodąca Firma Budowlaną na rynku polskim PORR SA, tradycyjnie udostępni nam jedną z najlepszych lokalizacji prób,  szybką, techniczną, łatwą w nawigacji, typu „OS”, dającą frajdę z jazdy. Wójt Gminy Czerwińsk n/d Wisła, od lat wspierający nasze imprezy, tradycyjnie ufunduje puchar dla najlepszej Załogi, za zwycięstwo SUPER PRÓBY, z sumy prób, na potężnym terenie targowiska gminnego, o idealnej równej nawierzchni, umożliwiającej sprawdzenia mocy samochodu w bezpiecznych warunkach. Nie pozostaje nic innego, jak zgłosić się do udziału w Rajdzie, z uwagi na pozyskaniu terenów do rozgrywania szybkich, technicznych, zarazem bezpiecznych prób na równych nawierzchniach o podłożu, asfaltu, betonu, o max dopuszczalnych długościach, gdzie w większości wyznacznikiem trasy będą stałe punkty, co ułatwia nawigacje i daje możliwość skupienia się na uzyskaniu jak najlepszego czasu przejazdu. Rajd zaliczony do KJS, umożliwia zdobycie pkt., do uzyskania licencji „RN” rajdowego sportu samochodowego. W ramach rajdu tradycyjnie zapewniamy miłą, sympatyczną atmosferę, możliwość zaproszenia swoich bliskich do oglądania rywalizacji, jak również do uczestniczenia w uroczystym zakończenia rajdu w słynnej Karczmie „POD JAWOREM”, z doskonałym jadłem.

rallymazowsze.ak-centrum.pl