Auto Koło Centrum


Strona  |  Harmonogram  |  Wyniki  |  Regulamin | Trasa

Tradycyjnie, coroczna impreza  z okazji w ramach kultowej imprezy miejskiej: „ PIKNIKU RODZINNEGO”. W imieniu własnym i współorganizatorów URZEDU MIASTA I GMINY PIASECZNO,   URZĘDU GMINY LESZNOWOLA,  STOWARZYSZENIA  „KLUB SOS PZMOT”,      FIRMY TEDEX  SA.   SPONSORÓW zapraszamy serdecznie wszystkich   miłośników  sportu samochodowego,  pragnących spędzić weekend w sympatycznej sportowej atmosferze, do udziału w ogólnodostępnej imprezie samochodowej    02 – 03 czerwca 2018r. Nagrody: od firmy MACFLEX : 5 paliwowych kart paliwowych do realizacji na stacjach paliwowych ORLEN o łącznej wartości 1000,00 zł dla zwycięzców sklasyfikowanych w poszczególnych klasach , od firmy TRASH POINT: 3 puchary dla zwycięzców w klasie RWD. W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy , pilota z ukończonym 18 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i  zalecanym NW, dwa kaski ( mogą być typu motocyklowego ) oraz, oczywiście żyłkę sportową . Oprócz rywalizacji sportowej, przyjemnego spędzenia czasu, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej.

rallypiaseczno.ak-centrum.plStrona  |  Komunikaty  |  Wyniki  |  Regulamin | Trasa

Przed nami nowy cykl imprez popularnych Pod nazwą, MINI MAX, czyli minimum kilometrów, malsimum prób, którą wymyślił już w latach 80-tych, nasz kolega Andrzej Wyrożemski. MINI MAXy będą wliczane do Rund RSMAKC, w klasyfikacji rocznej. Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji, cyklu tych imprez. Faktem jest, że planowaliśmy rozpocząć od tak lubianych szutrów, ale z przyczyn od nas niezależnych, tereny przewidziane są w tej chwili zamknięte z uwagi na olbrzymie nagromadzone hałdy piasku, który będzie sukcesywnie wywożony po okresie zimowym. Następna edycja będzie na pewno rozegrana właśnie na tych nawierzchniach. Zapraszamy więc teraz do udziału w imprezie, która rozegrana zostanie na kultowej ulicy Ordona, która związana od lat jest z rajdami. Zapraszamy więc do udziału w niedziele 22 kwietnia br, na godz 09.00, na ulicy Ordona , gdzie odbędzie się zarówno start do imprezy, jak i rozegranych zostanie w sumie 8,( lub 10 prób ), w dwóch lokalizacjach.

minimax.ak-centrum.pl
Strona  |  Harmonogram  |  Wyniki  |  Regulamin | Trasa

Tradycyjnie rajd rozegrany zostanie w obrębie Nowego Dworu Mazowieckiego ,i Czerwińska n/d Wisłą, z dziewięcioma próbami. Oprócz sprawdzonych prób, szykujemy dodatkową atrakcję, które natychmiast ogłosimy zakończeniu toczących się rozmów. Wszystkie próby będą typu „OS”, na nawierzchniach utwardzonych tj: asfalt, beton, bruk, płyty betonowe rozgrywanych na wyłączonych z ruchu wewnętrznych odcinkach ulic, czy też placów. Start do „rajdu” nastąpi tradycyjnie z parkingu przed Urzędem Miasta Nowy Dwór Mazowiecki. Przy okazji imprezy warto zaprosić Przyjaciół, którzy oprócz oglądania i kibicowania Waszej rywalizacji sportowej będą mieli możliwość poznania nowych bardzo atrakcyjnych miejsc do wypoczynku w okresie letnim w kompleksie leśnym nad wodą, czy jak w przypadku,   Modlina, Czerska n/d Wisłą, , poznania ciekawej historii Mazowsza.. Mając na uwadze zbliżający się sezon rajdowy , z myślą o naszych Zawodnikach jak z innych Klubów, olbrzymim staraniem tak opracowaliśmy trasę, która spełniać będzie doskonałe warunki treningowe. Zapraszamy  więc serdecznie Zawodowców do udziału w klasie „GOŚĆ”. Kierujemy również zaproszenie do utytułowanych „Zawodników do udziału w klasie  „LEGEND”., którzy w ostatnim okresie uwidaczniają się na forach i nie tylko. Pokażcie się w końcu Młodzieży i Kibicom na naszej rajdowej trasie Warunkiem uczestnictwa w „rajdzie” jest posiadanie ważnego prawa jazdy, samochodu z ważnym przeglądem technicznym, aktualnym ubezpieczeniem OC i NNW , Pilota, który ukończył 18 lat, 2 kasków, oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze . Dla Zwycięzców puchary. Przewidujemy również nagrody rzeczowe.

rallymazowsze.ak-centrum.pl