Auto Koło Centrum

Zakonczenie sezonu odbedzie się:

24 lutego 2019r. / niedziela/. Godz. 17.00

RANCZO – Mokotów.

Al. Wilanowska 355. Wjazd na parking od ul. Z Modzelewskiego

dla Zawodników utytułowanych w sezonie 2018 wstęp wolny.
 Strona  |  Lista zgłoszeń  |  Wyniki  |  Regulamin | Trasa

XIII edycja naszej kultowej imprezy „Barbórka – Bis” przeszła do historii. Pomimo, że nie dopisała pogoda, dopisali, zarówno Sympatycy, Kibice, jak i Uczestnicy, którzy rywalizowali w koleżeńskiej atmosferze, na 8 próbach w dwóch świetnych lokalizacjach, w tym po raz pierwszy na terenie Firmy LIBET która nie tylko użyczyła nam zgody, ale profesjonalnie ją przygotowała.   Zacięta rywalizacja, do ostatniej próby trwała o zwycięstwo zarówno w klasyfikacji generalnej jak i w klasach, a na zakończenie 13 najlepszych załóg wystartowało w widowiskowej nocnej „Super Próbie”, o Puchar Pawła Kołodzieja, naszego Kolegi klubowego, któremu w imieniu własnym i Zawodników jeszcze raz serdecznie dziękuje. Dzięki kontynuacji współpracy z zaprzyjaźnioną Firmą, INTERNATIONAL EXPORT IMPORT, możliwe było rozegranie „Super Próby” w płomieniach flar, których barwa oświetlenia stworzyła niesamowitą oprawę, co pozostawiło moc pozytywnych wrażeń, zarówno Uczestnikom jak i Kibicom Tradycyjnie gościliśmy TELEWIZJĘ TVP 3, która nagrała i zamieściła relacje w wiadomościach sportowych z przebiegu rajdu, z podkreśleniem faktu, że impreza ta oprócz rywalizacji sportowej jest przede wszystkim szkołą doskonalenia techniki jazdy, podnoszącą umiejętności w kierowaniu samochodem, tym samym jest doskonałym nośnikiem propagowania bezpieczeństwa i kultury na naszych drogach i ulicach. Mam nadzieję, że osiągnięty nasz wspólny tegoroczny sukces, stwarza doskonałe perspektywy dla dalszego rozwoju naszych imprez.


Przed zbliżającą się imprezą mamy dla Uczestników dobrą wiadomość  do przekazania; W ramach Rajdu,  rozegrana będzie w świetle FLAR – „SUPER PROBA”  z  13 Załóg wg miejsc zajętych w KLASYFIKACJI GENERALNEJ. Po raz pierwszy Zwycięzcy za : 1m; 2 m; 3m; otrzymają okazale puchary  ufundowane przez naszego wieloletniego Kolegę  Pawła  Kołodzieja , zwanego w środowisku rajdowym  „Kałaszem” , za co już dziś mu dziękujemy. Tradycyjnie będzie też  klasa :  RWD.

Z A P R O S Z E N I E
„XIII RALLY BARBÓRKA BIS 2018″
„RAJD SAMOCHODOWY” – IMPREZA OGÓLNODOSTĘPNA
Warszawa 09 grudnia 2018 (niedziela)

„RAJD SAMOCHODOWY” – IMPREZA OGÓLNODOSTĘPNA

                                                                     Warszawa 09 grudnia 2018 (niedziela)

 

Drodzy Uczestnicy, Zawodnicy. W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy , pilota z ukończonym 18 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i zalecanym NW, dwa kaski oraz, oczywiście żyłkę sportową. Oprócz rywalizacji sportowej, przyjemnego spędzenia czasu, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej.

 

Tegoroczna impreza rozegrana zostanie na terenie ŻERANIA, w 2 lokalizacjach. W dniu imprezy zarówno biuro rajdu, badanie kontrolne jak start do pierwszej próby rozpocznie się na ul. Golędzinowskiej.

Druga próba, zlokalizowana będzie w ciągu ul. Golędzinowskiej, na terenie użyczonym po raz pierwszy, przez Firmę LIBET, przy ul. Elektronowej.

Rozegranych zostanie w sumie 8 prób sportowych, plus „Super Próba” Próby rozgrywane będą na wyłączonych z ruchu drogach, uliczkach, o max. długościach.

Nawierzchnie utwardzone: asfalt, beton, kostka bauma, miejscami lekko zanieczyszczonymi.  Wyznacznikiem trasy w większości będą stałe pkt. tj.: krawężniki, ogrodzenia, słupy, wewnętrzne uliczki.  Wszystkie próby tp. „OS”, bardzo czytelne w nawigacji. Przed rajdem pokażemy na stronie zdjęcia nawierzchni oraz rysunki prób.

Również w tym roku na zakończenie imprezy dla 13 najlepszych Załóg w kl. Generalnej rozegrana zostanie dodatkowo:      „SUPER PRÓBA” XIII WARSZAWSKIEJ BARBÓRKI BIS”

 

Po raz pierwszy Zwycięzcy „SUPER PRÓBY” za : 1m; 2 m; 3m; otrzymają okazale puchary,  ufundowane  przez naszego wieloletniego Kolegę  Pawła  Kołodzieja , zwanego w środowisku rajdowym  „Kałaszem” , za co już dziś mu dziękujemy.

Więcej bieżących informacji, będzie sukcesywnie uzupełnianych na stronie : www.ak-centrum.pl  , rallybarborkabis.ak-centrum.plfacebook.com/AutoKoloCentrum . Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail biuro@ak-centrum.pl lub telefonicznie : tel. 602 25 95 90 , 575 777 850 , 501 401 063.

rallybarborkabis.ak-centrum.pl Strona  |  Lista zgłoszeń  |  Zapisz się  |  Regulamin | Trasa

Tegoroczny impreza w nowej odsłonie odbędzie się w cyklu jednodniowym, w zaplanowanym i zatwierdzonym kalendarzu PZM. Dzięki uprzejmości Władz PKP, „RALLY WARSAW” zostanie rozegrane na terenie kolejowym, w sprawdzonej lokalizacji, która zjednała sobie miano jako jednej z najlepszej na terenie Warszawy, tym bardziej pragniemy to potwierdzić w tegorocznej edycji, poprzez jej wydłużenie, nowymi elementami trasy, co powinno ja uczynić jeszcze bardziej atrakcyjną. W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy, pilota z ukończonym 18 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym badaniem technicznym, ubezpieczeniem OC. i NW., dwa kaski (mogą być typu motocyklowego) oraz, oczywiście żyłkę sportową oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze. Oprócz rywalizacji sportowej, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej. Tradycyjnie zapraszamy do udziału i towarzyszenia nam w Imprezie zarówno Zawodników posiadających licencje w klasie „GOŚĆ”, jak i utytułowanych Zawodników, którzy odnosili w swojej karierze sukcesy na rajdowych polskich i zagranicznych trasach w klasie „LEGEND” na preferencyjnych warunkach tj. symbolicznym wpisowym – 100.00 zł. Uczestnicy Rajdu wpisowe na dotychczasowych zasadach tj 160,00 zł – Załoga. Zapraszamy kierowców mających zacięcie rajdowe do uczestnictwa w imprezie. Naprawdę warto! Jest możliwość sprawdzenia swoich możliwości w bezpośredniej rywalizacji jak i osiągnięcia sukcesu zarówno w klasyfikacji w klasach w zależności od pojemności silnika jak i klasyfikacji generalnej. Zgłoś swój udział i wystartuj w wyjątkowej imprezie rozgrywanej na ciekawej i zabezpieczonej trasie w Warszawie.

ak-centrum.plStrona  |  Harmonogram  |  Wyniki  |  Regulamin | Trasa


Podsumowanie KJS „ XXI RALLY Wyszków” Pod Patronatem Burmistrza Wyszkowa

  • IV Runda „Samochodowych Mistrzostw Pucharu AKC”
  • III Runda Pucharu PZM SOS
  • II Runda Pucharu „TEDEX WRC”


Już po raz 21 w ostatni weekend września, gościł przyjazny nam Wyszkow. Wieloletnia współpraca zaowocowała wpisaniem nas w coroczny plan imprez organizowanych na terenie miasta, co jest dla nasz zarówno wyróżnieniem jak i wyzwaniem do corocznego podnoszenia poprzeczki organizacyjnej.

Do tradycji już należy, że corocznie mamy zapewniona piękna słoneczna pogodę. Tak i tym razem rozegranie pierwszego dnia 9 prob., na sprawdzonych, zmodyfikowanych trasach, w jesiennej scenerii, szybkich, technicznych, łatwych w nawigacji dających frajdę z jazdy, odbyło się częściowo na terenie Wyszkowa (5) i pełnego uroku Rząśnika (4) w dwóch lokalizacjach.  Jedna o Puchar Wójta na placu Forum, druga pt. Os, na terenie Zespołu Szkół Publicznych, pozostale pięc prob rozegrane zostały na terenie Wyszkowa, tj na parkingowych uliczkach przed Urzędem Miasta, oraz tp „os”, na terenie PEC. Tego dnia również z sum prób rozegranych na terenie Powiatu, zwycięska Załoga zdobyła okazały Puchar Starosty Wyszkowskiego.

W niedzielę tradycyjnie, jak przystało na rangę imprezy, poprzedzona została PARADĄ samochodów uczestników rajdu w towarzystwie okazałych pojazdów zabytkowych, po ulicach Wyszkowa w asyście policji. Kulminacją było złożenie wiązanki kwiatów Pod pomnikiem Obrońców Września 1939. Zgodnie z programem rozegrana została widowiskowa „SUPER PROBA” o PUCHAR BURMISTRZA oraz „Grand Prix” o Puchar Prezesa AK Centrum W trakcie trwania imprezy, oprócz rywalizacji Załóg startujących w rajdzie, odbyły się widowiskowe pokazy dryftu w wykonaniu BMW FANATICA TEAM. Zaprezentowano najnowsze modele samochodów VOLKSWAGEN I TOYOTA. Miłym akcentem był start kol Kacpra Terlikowskiego, który zaledwie dwa lata temu stawiał pierwsze kroki na naszej imprezie, a teraz po uzyskaniu licencji sportowej w zawrotnym tempie pnie się w gore Pilotami jego widowiskowych przejazdów byli Panowie: Grzegorz Nowosielski Burmistrz i Adam Mróz V-ce Starosta.

Tegorocznej imprezie, wzorem ubiegłych lat oprócz rywalizacji sportowej przyświecał nadrzędny cel, jakim jest podniesienie bezpieczeństwa na naszych drogach, poprzez zorganizowanie akcji, „Dzień Wychowania Komunikacyjnego” polegającej na propagowaniu przepisów ruchu drogowego dla młodzieży w formie konkursów. Na wysokości stanęły zarówno Policja, która przeprowadziła nie tylko konkursy, ale ufundowała wspólnie ze Sponsorami nagrody. Straż Pożarna dzięki uprzejmości Tadeusza Rusz czaka wlaściela Auto-Kasacja, który dostarczył samochód, w symulowanym wypadku drogowym pokazała licznie zgromadzonej publiczności pokaz profesjonalnego ratownictwa drogowego. ZZOZ. Zabezpieczył karetka przebieg imprezy.

W tym miejscu, jeszcze raz dziękujemy wszystkim Uczestnikom za sportową, koleżeńska rywalizację, Współorganizatorom: Władzom Miasta i Gminy, Powiatu, Gminy Rząśnik, Partnerom, którzy współtworzyli z nami, za udzieloną pomoc, wsparcie:

PZM SOS.  TEDEX SA. KROTOSKI – CICHY – VW.  TOYOTA MARKI.  PTAK WARSAW EXPO – AUTO SHOW.  STEMPEL PIONIER.  COPIERS SERVICE.   LASERMAX TROFEA.  MAG4EWER

 Z WYSZKOWA: POLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY.  POMEL SP Z O.O.  PTM. SP. Z O.O.  AUTO –TEST.  ORLEN BIAS. HOTEL BIAS. TADEX AUTO KASACJA.  MLEKOWITA. PPHU MLEKS.  AUTOMAX.  ARDAGH GLASS, WOSIR.  MILE MARKET.  AUTO PEŁA.   BMW FANATICA TEAM. TARTAK ABRAMCZYK. LEŚNY DWOREK W RYBIENKU.  MOTO KOLYASKA MAKÓW MAZ, które promowały swoje produkty i usługi.

 RALLY Wyszków cieszący się niesłabnąca popularnością ze strony Uczestników, gromadzi corocznie olbrzymia rzeszę zarówno Mieszkańców, Kibiców, Sympatyków jak i młodzież, która ma możliwość poprzez konkursy, doskonalenia przepisów prawa ruchu drogowego, ratownictwa jak obejrzenia widowiskowej rywalizacji sportowej w bezpiecznych warunkach.

Impreza po raz kolejny była świetnym przykładem, że przy dobrej organizacji, jak i przy poparciu miejscowych Władz oraz Sponsorów, może stać się wspaniałym widowiskiem przyciągającym uwagę mediów i okazją do promocji Firm, ich produktów czy usług,

Mam nadzieję, że osiągnięty tegoroczny wspólny sukces stwarza doskonałe perspektywy dla naszej przyszłej współpracy.

Witold Prószyński


„SUPER PROBA”  o  PUCHAR BURMISTRZA  WYSZKOWA:

 Mateusz CIEREPSKI 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

„SUPER PROBA”  o  PUCHAR  STAROSTY  WYSZKOWSKIEGO:

                                                    Tomasz  JĘDRASIAK

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 „SUPER PROBA”  o  PUCHAR WÓJTA RZASNIK:

Tomasz  JĘDRASIAK

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

„GRAND PRIX”       o  PUCHAR PREZESA  AK CENTRUM:

                                                     Mikołaj  MIELCARZ

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

NASZ KOLEGA KLUBOWY Paweł KOŁODZIEJ, UFUDOWAŁ OKAZAŁY PUCHAR ZAŁODZE KTÓRA MIAŁA  NA KONCIE NAJWIĘCEJ STARTÓW  W  NASZYCH  IMPREZACH – RAJDACH.

                                                     Mikołaj  MIELCARZ

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

STWORZONĄ  PO RAZ PIERWSZY KLASA  „WETERAN”  – DLA NASZYCH UCZESTNIKÓW, KTÓRZY STARTOWALI  W  LATACH:  2000 – 2015 .
PUCHARY  + NAGRODY, WRĘCZYŁ POMYSŁODAWCA , Kol Paweł KOŁODZIEJ

  I miejsce  Mariusz PIŁAT            –  Artur PIŁAT                    + „szampan”

 II miejsce  Mikołaj   MIELCARZ   –  Krzysztof PILASZKI      + „szampan”

III miejsce  Karol      KOŁODZIEJ –  Stanisław KOSINSKI     + „szampan

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

FIRMA TRASH POINT UFUNDOWAŁA PUCHARY +  BONY NA WYMIANĘ KOMPLETU OPON Z

WYWAŻENIEM, DLA TRZECH NAJLEPSZYCH  ZAŁÓG  W  KLASIE  RWD:

  I miejsce  Mikołaj MIELCARZ –  Krzysztof PILASZKI  + BON

 II miejsce Miejsce  Marcin KASPROLEWICZ – Marek MILEWSKI  + BON

III miejsce  Łukasz RAK – Maciej SLOWIK + BON

…………………………………………………………………………………………………………………

ZWYCIĘSKA ZAŁOGA W KLASYFIKACJI GENERALNEJ RAJDU, OTRZYMAŁA  ZAPROSZENIE DO WYSTAWIENNICTWA  SWOJEGO SAMOCHODU w HALI WYSTAWOWEJ MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW MOTORYZACYJNYCH – WARSAW MOTOR SHOW 2018 w PTAK WARSAW EXPO – jedną z największych tego typu imprez motoryzacyjnych w europie środkowej , w dn. 15-18 LISTOPADA br.

                                                  Mariusz CIEREPSKI – Damian  CIEREPSKI

…………………………………………………………………………………………………………………

FIRMA  MOTOKOLYASKA  RENOWACJA STARYCH  POJAZDÓW  MAKÓW MAZOWIECKI

UFUNDOWAŁA  NAGRODY:

  • OPŁACONE WPISOWEGO NA KJS W PRZASNYSZU : RAJDOWE KRYTERIUM ORLIKA

  2018 , DLA ZWYCIEZKIEJ ZAŁOGI W KL. GENERALNEJ

                                                                Mariusz CIEREPSKI – Damian  CIEREPSKI

  • OPŁACENIE WPISOWEGO NA SUPER KJS W PRZASNYSZU: RAJDOWE KRYTERIUM

  ORLIKA 2018 DLA NAJBARDZIEJ PECHOWEJ ZAŁOGI W RAJDZIE :

                                                                   Mateusz Jabłoński – Pawel Kulfan

………………………………………………………………………………………………………………….

MAG4EWER  UFUNDOWAŁO  2  VOUCHERY  UZNANIOWE,  NIEZALEŻNE  OD  WYNIKÓW RAJDU (FAIR PLAY,  NAJBARDZIEJ  WIDOWISKOWY  PRZEJAZD  ITP)

MASAŻ DLA KIEROWCY PO TRUDACH RAJDU: Marcin BĄBEL

DLA  PILOTA, NA PIĘKNE PAZNOKCIE: Natalia KOZŁOWSKA

…………………………………………………………………………………………………………………….

10 Załogom, które dokonaly w pierwszym terminie wpisowe z potwierdzona  wpłata, otrzymały zaproszenia na „MOTO SHOW 2018” , który odbędzie się w dniach 16 -18 listopada br. w PTAK WARSAW  EXPO w Nadarzynie.Strona  |  Harmonogram  |  Wyniki  |  Regulamin | Trasa

W imieniu własnym i współorganizatorów URZEDU MIASTA I GMINY PIASECZNO, URZĘDU GMINY RZĄŚNIK, STAROSTWA WYSZKOWSKIEGO, STOWARZYSZENIA „KLUB SOS PZMOT”, FIRMY TEDEX SA. SPONSORÓW. Serdecznie zapraszamy naszych dotychczasowych jak i nowych Uczestników, do udziału w imprezie, która od 21 lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, o czym świadczy wpisanie jej w coroczny kalendarz imprez zaplanowanych przez Urząd Miasta i Gminy Wyszków. Dzięki dotychczasowej wieloletniej współpracy, Władz Miasta, Powiatu i Gmin jest możliwe jej rozgrywanie w takim wymiarze. W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy, pilota z ukończonym 17 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i zalecanym NW, dwa kaski oraz, oczywiście żyłkę sportową. Oprócz rywalizacji sportowej, przyjemnego spędzenia czasu, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej.

rallywyszkow.ak-centrum.pl


Z uwagi na nieprzewidziane zdarzenia losowe najbliższa runda RSMAKC Rally Warsaw, przypadająca na dzień 1 lipca zostaje przeniesiona na jeszcze nieznany termin. Za zaistniałą sytuacje oraz późną informację serdecznie przepraszamy. W osobnym komunikacie poinformujemy o terminie na który impreza została przeniesiona.


Za nami 13 edycja Rally Piaseczno i jak się okazało nie pechowa, ale jeszcze bardziej wydoroślała , z nowymi pomysłami, które dodały jej splendoru.

Po raz pierwszy oprócz tradycyjnego zaangażowania:

Miasta i Gminy Piaseczno, na czele z Burmistrzem Zdzisławem Lisem

Gminy Lesznowola, na czele z Wójt  Marią Jolantą  Bartycką – Wąsik

włączyło się Starostwo Piaseczyńskie na czele ze Starostą Wojciechem Ołdakowskim

Tradycyjnie wspierały nas:

  • Stowarzyszenie SOS PZMot, PZM O/Łódzki
  • Niezawodne Firmy: Tedex SA, Rowinski – Wajdemajer, PWiK – Piaseczno, Pionier, Copiers, Lasermax,

T.Żydak, Z.Stanek, Dustal – Autokasacja, czy nowe z mocnym wejściem: Mac flex , i Trash Point

Jak zawsze niezawodną pomoc okazała Komenda Powiatowa Policji – WRD , która nadzorowała Paradę – przejazd  kolumny samochodów, Uczestników Rajdu, po ulicach Piaseczna, zakończoną złożeniem wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniającą marsz, Józefa Piłsudskiego, jak również  sprawne przeprowadziła konkursów ze znajomości przepisów ruchu drogowego dla młodzieży z nagrodami, ufundowanymi przez Gminę Lesznowola i Tedex SA, w ramach akcji :Bezpieczne wakacje.

Tradycyjnie Powiatowa i Ochotnicza Strażą Pożarna, przeprowadziły brawurową akcję ratunkową w symulowanym wypadku drogowym.

Na pokreślenie zasługuje rozegrana po raz pierwszy „SUPER PRÓBA”- VIP, dla zaproszonych GOŚCI. Do rywalizacji przystąpili : Pani Hanna Kułakowska – Michalak. Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, Pani Anna Kostyrka, Przewodnicząca Komisji Statutowej Rady Miejskiej w Piasecznie oraz Pan Wojciech Ołdakowski ,Starosta Piaseczyński. , którzy dzielnie rywalizowali na trasie, najnowszym samochodem AUDI A3, użyczonym przez Firmę Rowinski – Wajdemajer. Ostateczne Zwycięstwo odniosła Pani. Anna Kostyrka, która o ułamki sekund pokonała Panią Hannę Kułakowska – Michalak   oraz Pana Wojciecha Ołdakowskiego, Starostę Piaseczyńskiego.

Tegoroczną edycję Imprezy cechowała wyjątkowa koleżeńska atmosfera, zarówno w rywalizacji sportowej, jak i w imprezach towarzyszących.

Po zaciętej rywalizacji Zwycięzcami Rajdu KJS w klasyfikacji generalnej została utytułowana Załoga Sebastian Dziadosz z Marcinem Dziadosz jadąca Hondą Civic, którzy odnieśli też Zwyciestwo w:

Super Próbie o Puchar Wójta Gminy Lesznowola

Super Próbie o Puchar Starosty Piaseczyńskiego

Super Próbie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

Super Próbie o Puchar Prezesa Auto Koło Centrum

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajęli: Mateusz Cierepski z Damianem Cierepskim jadący Hondą Civic.

a trzecie Sebastian Piechociński z Lechem Kwapiszewskim  jadący Renault Clio

Po długiej przerwie dzięki zaangażowaniu naszego Kolegi  klubowego Pawła Kołodzieja, przywróciliśmy rywalizację w klasie RWD, jak również pozyskanie nowych Sponsorów, dzięki którym stało się możliwe nagrodzić Zwycięzców nie tylko pucharami, ale również nagrodami rzeczowymi, w postaci kuponów paliwowych, co jest ewenementem  w obecnej sytuacji sportu amatorskiego.

Zwycięzcami klasyfikacji RWD została Załoga w składzie Karol Kołodziej, Stanisław Kosiński jadąca BMW .

Przebieg imprezy potwierdził zasadę, że przy wspólnym zaangażowaniu WSZYSTKICH, którzy zadeklarowali współpracę tegoroczna edycja okazała się doskonałym  propagatorem imprez, które oprócz rywalizacji sportowej poprzez imprezy towarzyszące służące podnoszeniu bezpieczeństwa na naszych drogach, przyczyniło się do jej spektakularnego sukcesu, za co jeszcze raz WSZYSTKIM dziękuje.

Prezes AK Centrum   Witold Prószyński


Strona  |  Harmonogram  |  Wyniki  |  Regulamin | Trasa

Tradycyjnie, coroczna impreza  z okazji w ramach kultowej imprezy miejskiej: „ PIKNIKU RODZINNEGO”. W imieniu własnym i współorganizatorów URZEDU MIASTA I GMINY PIASECZNO,   URZĘDU GMINY LESZNOWOLA,  STOWARZYSZENIA  „KLUB SOS PZMOT”,      FIRMY TEDEX  SA.   SPONSORÓW zapraszamy serdecznie wszystkich   miłośników  sportu samochodowego,  pragnących spędzić weekend w sympatycznej sportowej atmosferze, do udziału w ogólnodostępnej imprezie samochodowej    02 – 03 czerwca 2018r. Nagrody: od firmy MACFLEX : 5 paliwowych kart paliwowych do realizacji na stacjach paliwowych ORLEN o łącznej wartości 1000,00 zł dla zwycięzców sklasyfikowanych w poszczególnych klasach , od firmy TRASH POINT: 3 puchary dla zwycięzców w klasie RWD. W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy , pilota z ukończonym 18 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i  zalecanym NW, dwa kaski ( mogą być typu motocyklowego ) oraz, oczywiście żyłkę sportową . Oprócz rywalizacji sportowej, przyjemnego spędzenia czasu, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej.

rallypiaseczno.ak-centrum.plStrona  |  Komunikaty  |  Wyniki  |  Regulamin | Trasa

Przed nami nowy cykl imprez popularnych Pod nazwą, MINI MAX, czyli minimum kilometrów, malsimum prób, którą wymyślił już w latach 80-tych, nasz kolega Andrzej Wyrożemski. MINI MAXy będą wliczane do Rund RSMAKC, w klasyfikacji rocznej. Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji, cyklu tych imprez. Faktem jest, że planowaliśmy rozpocząć od tak lubianych szutrów, ale z przyczyn od nas niezależnych, tereny przewidziane są w tej chwili zamknięte z uwagi na olbrzymie nagromadzone hałdy piasku, który będzie sukcesywnie wywożony po okresie zimowym. Następna edycja będzie na pewno rozegrana właśnie na tych nawierzchniach. Zapraszamy więc teraz do udziału w imprezie, która rozegrana zostanie na kultowej ulicy Ordona, która związana od lat jest z rajdami. Zapraszamy więc do udziału w niedziele 22 kwietnia br, na godz 09.00, na ulicy Ordona , gdzie odbędzie się zarówno start do imprezy, jak i rozegranych zostanie w sumie 8,( lub 10 prób ), w dwóch lokalizacjach.

minimax.ak-centrum.pl
Strona  |  Harmonogram  |  Wyniki  |  Regulamin | Trasa

Tradycyjnie rajd rozegrany zostanie w obrębie Nowego Dworu Mazowieckiego ,i Czerwińska n/d Wisłą, z dziewięcioma próbami. Oprócz sprawdzonych prób, szykujemy dodatkową atrakcję, które natychmiast ogłosimy zakończeniu toczących się rozmów. Wszystkie próby będą typu „OS”, na nawierzchniach utwardzonych tj: asfalt, beton, bruk, płyty betonowe rozgrywanych na wyłączonych z ruchu wewnętrznych odcinkach ulic, czy też placów. Start do „rajdu” nastąpi tradycyjnie z parkingu przed Urzędem Miasta Nowy Dwór Mazowiecki. Przy okazji imprezy warto zaprosić Przyjaciół, którzy oprócz oglądania i kibicowania Waszej rywalizacji sportowej będą mieli możliwość poznania nowych bardzo atrakcyjnych miejsc do wypoczynku w okresie letnim w kompleksie leśnym nad wodą, czy jak w przypadku,   Modlina, Czerska n/d Wisłą, , poznania ciekawej historii Mazowsza.. Mając na uwadze zbliżający się sezon rajdowy , z myślą o naszych Zawodnikach jak z innych Klubów, olbrzymim staraniem tak opracowaliśmy trasę, która spełniać będzie doskonałe warunki treningowe. Zapraszamy  więc serdecznie Zawodowców do udziału w klasie „GOŚĆ”. Kierujemy również zaproszenie do utytułowanych „Zawodników do udziału w klasie  „LEGEND”., którzy w ostatnim okresie uwidaczniają się na forach i nie tylko. Pokażcie się w końcu Młodzieży i Kibicom na naszej rajdowej trasie Warunkiem uczestnictwa w „rajdzie” jest posiadanie ważnego prawa jazdy, samochodu z ważnym przeglądem technicznym, aktualnym ubezpieczeniem OC i NNW , Pilota, który ukończył 18 lat, 2 kasków, oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze . Dla Zwycięzców puchary. Przewidujemy również nagrody rzeczowe.

rallymazowsze.ak-centrum.pl